Ubytujte se v soukromí Penzionu U Vlků ve Valticích

Náš penzion nabízí ubytování v 5 dvoulůžkových pokojích, budete tak mít dostatek soukromí a při tom krůček od historického centra města Valtice a zámku cca 150 m. Ve Valticích se pořádají desítky kulturních akcí. Valtice jsou proslulou vinařskou oblastí a vyloženě se nabízí navštívit některý z četných vinných sklepů nebo vinařskou akci a okoštovat valtická vína či burčák. Rezervujte si pokoj pro rodinnou dovolenou nebo víkendový pobyt pro dva.

 
 

Zámek Valtice

Zámek Valtice je významnou historickou a kulturní památkou, který je součástí unikátního Lednicko-valtického areálu. Milovníci historie a architektury si přijdou na své. Na valtickém zámku je celoročně otevřena veřejná degustační expozice vín, která navazuje na nejvyšší soutěž vín v ČR – Salon vín České republiky. Můžete si spojit prohlídku zámku s degustací.

Vinařská tradice

Navštivte Zámecký sklep z roku 1430. Probíhají zde prohlídky, ochutnávky vybraných vín a můžete si také zakoupit láhev vína. Lahvová vína nabízí také vinotéky Vinum Bonum a Vinotéka v zámecké bráně, seznamte se s jedinečnou chutí valtických vín.

Navštívit můžete:
Valtické podzemí
CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a. s.
Vinařská akademie Valtice, o.s.
 

Zámek Lednice

Pohádkový zámek Lednice je rovněž součástí Lednicko-valtického areálu. Je také součástí Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Kromě dobové architektury můžete se podívat také na obrazovou galerii či se kochat jedinečnou zámeckou zahradou. Součástí lednického zámku je skleník, ve kterém naleznete tropické a subtropické rostliny Jižní Ameriky.

Co ještě uvidíte?

Součástí lednického parku je také Minaret, který je necelé 2 km od zámku, můžete popřemýšlet, proč zrovna zde jej postavili. Každopádně neváhejte a pokochejte se nádhernou vyhlídkou z nejvyšší galerie.

Romantické duše mohou doplout na lodičkách nebo se projet v kočáře ke zřícenině Janův hrad. Od zámku je vzdálena 4 km.
 
 

Na výlet pěšky nebo na kole

 

A to ještě není konec

Městský památkový okruh historickým centrem
Městské muzeum
Národní zemědělské muzeum Valtice
Muzeum železné opony
Galerie Reistna
Výstava Tamtamy času
Bylinková zahrada
Naučná vinařská stezka
Stezka bosou nohou
V létě i v zimě můžete navštívit s celou rodinou Aqualand Moravia.